Odloty Hesji w MLP

27.10.2011

22 października 2011r. została otwarta nowa wystawa czasowa "Odloty Hesji" poświęcona fotografii lotniczej.

Wystawa, autorstwa Sławomira Krajniewskiego, w skład której wchodzi 55 wielkoformatowych fotogramów, przedstawia statki powietrzne począwszy od konstrukcji historycznych poprzez akrobacyjne na samolotach oraz śmigłowcach wojskowych skończywszy.

Podczas uroczystości otwarcia, zorganizowanej przez Muzeum Lotnictwa Polskiego oraz Stowarzyszenie Polskich Fotografów Lotniczych Air-Action można było spotkać się z twórcą zdjęć, wysłuchać seminarium na temat fotografii lotniczej oraz zapoznać się z profesjonalnym sprzętem fotograficznym prezentowanym przez członków Stowarzyszenia Air Action.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 120 miłośników lotnictwa.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w Gmachu Głównym Muzeum do końca 2011r.

Serdecznie zapraszamy!