Wystawa futurystyczna awiacja - wystawa prac Jarosława Jaśnikowskiego w Muzeum Lotnictwa Polskiego

3.01.2014

Serdecznie zapraszamy w Nowym Roku 2014 na otwarcie pierwszej wystawy malarskiej w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wystawa prac autorstwa Jarosława Jaśnikowskiego zostanie otwarta 10 stycznia 2014 roku o godz. 17.30.

W czasie otwarcia będzie można nabyć specjalny folder pn. "Magiczna Podróż po Alternatywnym Świecie". W folderze tym oprócz prac prezentowanych na wystawie, znajdą się informacje o miejscach i terminach, w których wystawa będzie gościć w danym muzeum. Owa "podróż" znajdzie swoje przystanki w następujących miejscach:

• Muzeum Lotnictwa w Krakowie
  • Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie
  • Wodociągi Kieleckie w Kielcach
  • Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku
  • Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa Śląskiego w Jaworzynie Śląskiej
  • Muzeum Miedzi w Legnicy
Ponadto Jarosław Jaśnikowski planuje stworzyć wyjątkowe i osobne dzieło związane z każdym z tych miejsc, które będzie jednocześnie obrazem reprezentacyjnym dla każdej z wystaw.