Czytanie - męska rzecz - 20 maja 2016 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego

4.05.2016

Czytanie - męska rzecz - 20 maja 2016 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego

Serdecznie zapraszamy

Świętując 15-lecie kampanii "Cała Polska czyta dzieciom", rozpoczynamy nowe działania, skierowane do Panów (a w szczególności - do Ojców), choć jej odbiorcami są również dzieciaki.

Kampanię społeczną "Czytanie - męska rzecz!" otwiera odlotowy projekt "Piloci czytają dzieciom". Jest nam ogromnie miło poinformować, że wspierają nas Siły Powietrzne ( Siły Powietrzne / Polish Air Force)!

TATUSIOWIE I DZIECIAKI! Bądźcie z nami, aby wygrać PODWÓJNE ZAPROSZENIA na czytelniczy piknik z lotnikami i Bogusiem Niedźwiedziem (Boguś Niedźwiedź) we wnętrzu samolotu AN-26!

Szczegóły już wkrótce na Facebooku!
#CzytanieMeskaRzecz
#DzieckuCzytanie_TatyZadaniem