Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Dzień Wolnej Sztuki – 27.04.2019

2 lutego 2019

W sobotę 27 kwietnia 2019 r. o godzinie 12:00 odbędzie się dziewiąta ogólnopolska edycja Dnia Wolnej Sztuki. Galerie sztuki oraz muzea historyczne, archeologiczne i etnograficzne, techniczne w całej Polsce pokażą Wam po pięć wybranych obiektów ze swoich kolekcji. My również przez godzinę będziemy chcieli Was przekonać, że sztukę można oglądać świadomie, z rozmysłem i bez kompleksów z powodu braku odpowiedniej wiedzy czy wykształcenia.
Przekonamy Was, że każdy statek powietrzny ma do opowiedzenia swoją historię, którą możemy sami odkryć.
Wystarczy tylko w skupieniu się w niego wsłuchać.