Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Oferty pracy

5 lutego 2015

MLP w Krakowie uczestniczy w projekcie – “KONSERWATOR BIS – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Projekt “KONSERWATOR BIS – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu VI “Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, Działania 6.1. „Wsparcie dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie” przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Staże:
– 42A (Opiekun ekspozycji, przyznana liczba osób: 2),
– 42B (Renowator, przyznana liczba osób: 2)

W załączniku zostały udostępnione rekomendowane oferty pracy oraz informacja o projekcie. Wypełnione dokumenty należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie lub w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania osoby ubiegającej się o udział w projekcie w terminie do 13.02.2015 r.

Załączniki: