Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Konserwator – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia

8 lutego 2013

MLP w Krakowie uczestniczy w projekcie – “Konserwator – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

W dniu 6.02.2013 r. na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie – www.wup-krakow.pl została opublikowana lista rankingowa instytucji, które zostały zakwalifikowane do organizacji zatrudnienia subsydiowanego w ramach w/w projektu.

Zatrudnienie subsydiowane:
II.a (młodszy renowator, przyznana liczba osób: 3),
II.c (opiekun ekspozycji, przyznana liczba osób: 3)

W chwili obecnej prowadzona jest rekrutacja. Dla wszystkich zainteresowanych uczestników tego projektu Wojewódzki Urzędu Pracy udostępnił Regulamin uczestnictwa w projekcie (www.wup-krakow.pl). W załączniku zostały udostępnione rekomendowane oferty pracy oraz informacja o projekcie. Wypełnione dokumenty należy składać w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie lub w powiatowych urzędach pracy zgodnych z miejscem zamieszkania osoby ubiegającej się o udział w projekcie w terminie do 22.02.2013 r.

Załączniki: