Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Pociąg do kultury – skorzystajmy do 30.06.2019

15 lutego 2019

“Pociąg do kultury” to bilet kolejowy i kupon rabatowy do małopolskich instytucji kultury w jednym. Najważniejszym celem inicjatywy “Pociąg do kultury” jest stworzenie nowej, atrakcyjniej oferty dla pasażerów korzystających z publicznego transportu kolejowego świadczonego przez Koleje Małopolskie. Bez dodatkowych kosztów każdy pasażer uzyskuje możliwość korzystania ze zniżek i rabatów możliwych do wykorzystania w licznych instytucjach kultury w regionie.

W jakim okresie kursuje „Pociąg do kultury”?

Z oferty inicjatywy „Pociąg do kultury” i akcji promocyjnej można korzystać w terminie od 1 lipca 2018 r. do 30 czerwca 2019 r.

Na czym polega „Pociąg do kultury”?

Najprościej: bilet kolejowy i kupon rabatowy do instytucji kultury w jednym.
Kupując bilet na przejazd kolejami spółki Koleje Małopolski otrzymujesz równocześnie rabat na skorzystanie z oferty programowej 15 samorządowych instytucji kultury województwa małopolskiego.

Tu znajdziecie więcej informacji: https://bit.ly/2GdeqJM

W projekcie udział biorą: Małopolska, Koleje Małopolskie, Teatr w Krakowie – im. Juliusza Słowackiego, Filharmonia Krakowska, Cricoteka, Centrum Sztuki Mościce, Muzeum Archeologiczne w Krakowie, Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa “Nila” w Krakowie, MEK Muzeum Etnograficzne w Krakowie, Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Muzeum Okręgowe w Tarnowie, Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach