Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY

20 lutego 2019

Najbliższa edycja akcji w Muzeum Lotnictwa Polskiego planowana jest na 16 – 17 marca 2019 r.

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od czterech edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.

* Listę Partnerów każdej z edycji przedstawiona zostanie już niebawem. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Więcej informacji na Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny