Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Seanse w kinie muzealnym Lotnik

29 grudnia 2018

Serdecznie zapraszamy już od 08.01.2019 na bezpłatne projekcje filmów lotniczo-historycznych, które odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 11.00 i 16.30.

Lista wszystkich prezentowanych filmów znajduje się w Kasie Muzeum. A tutaj kilka z nich: Wojna Powietrzna Nad Wietnamem, Nocne myśliwce, F-15 czy Asy znad pustyni.

Informacje dotyczące projekcji będzie można uzyskać dzwoniąc do kasy Muzeum pod nr 12-642-87-00 wew. 0 lub 120 lub mailowo: kasa@muzeumlotnictwa.pl lub katarzyna.zielinska@muzeumlotnictwa.pl.