Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Tropem Wilczym VII edycja już 3 marca 2019

1 marca 2019

W Krakowie spotykamy się już po raz czwarty, żeby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Wśród historycznych eksponatów samolotów uczestnicy biegu na początku pokonają symboliczny dystans 1963 metrów, dla uczczenia daty zabicia ostatniego z żołnierzy wyklętych, a następnie uczestnicy zmierzą się z dystansem 5 km.

Więcej informacji o biegu na stronie: www.tropemwilczym.pl