Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Patroni krakowskich ulic

9 grudnia 2018

Dnia 09.12.2018 roku wspólnie z pomysłodawcami konkursu tj.: z Radą Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Biblioteką Kraków i Młodzieżowym Domem Kultury przy al. 29 Listopada 102 już po raz szósty wręczyliśmy nagrody dla laureatów konkursu „Patroni krakowskich ulic”. Zadaniem uczestników w tym roku było przygotowanie autorskiej książki przedstawiającej postacie patronujące krakowskie ulice.

W tym roku po raz pierwszy uroczyste wręczenie nagród odbyło się naszej siedzibie. Konkurs, podobnie jak w latach ubiegłych, był współorganizowany wraz z innymi partnerami, zajmującymi się promocją krakowskiej historii i tradycji m.in. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, Towarzystwo Prądnickie oraz Rady Dzielnic I Stare Miasto, II Grzegórzki i VII Zwierzyniec.

Konkurs został objęty honorowym patronatem prezydenta miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom.