Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Weekend Seniora 28-29.09.2019

6 sierpnia 2019

Akcja „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania. Seniorzy będą mogli skorzystać z oferty kulturalnej w całej Polsce. W akcji uczestniczą m.in. muzea, teatry, biblioteki, filharmonie i opery, a nawet parki krajobrazowe.

W dniach 28-29.09.2019 wszyscy Seniorzy będą mogli bezpłatnie zwiedzić Muzeum (wszystkie jego dostępne ekspozycje). Ponadto dnia 28.09.2019 wszyscy nasi Seniorzy będą mogli obejrzeć seans filmu lotniczego o godz. 12:00 w kinie muzealnym Lotnik. Również w sobotę, o godz. 15:00 wszyscy zainteresowani będą mogli uczestniczyć w spotkaniu Wiedzieć więcej o … które dotyczyć będzie jednego z naszych eksponatów – Sopwith Camel.

W niedzielę, 29.09.2019 zostanie przeprowadzone specjalne Spotkanie przy samolocie, które rozpocznie się o godz. 12:00 i poprowadzi je Pan Jan Hoffmann.

Dla Seniorów WSTĘP BEZPŁATNY