Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Wspólny spacer po lotniczych ulicach

6 listopada 2019

5 listopada 2019 roku wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej z os. Górali wyruszyliśmy na pierwszy Spacer wokół Muzeum Lotnictwa Polskiego. Przez prawie dwie godziny wspólnie poznawaliśmy historię  dywizjonów i życiorysy takich postaci jak: Jerzy Bajan czy Bolesław Orliński.

Spacer został pilotażowo przygotowany w ramach bloku Dostępność, a jego realizacja mogła być możliwa dzięki projektowi Małopolska. Kultura Wrażliwa.

Projekt Małopolska.Kultura Wrażliwa to projekt, w którym dążymy do zwiększenia obecności osób z niepełnosprawnościami w instytucjach kultury. Głównym celem projektu jest otwieranie instytucji i jej oferty kulturalnej dla każdej zainteresowanej osoby.

Więcej o projekcie na stronie: https://kulturawrazliwa.pl/o-projekcie/