Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

Wystawa “Kraków, 30 kwietnia 1939”

29 października 2019

Szanowni Państwo,

od 05 listopada 2019 będziecie mogli obejrzeć wystawę przygotowaną z okazji 80 rocznicy powstania Armii Czechosłowackiej za Granicą pt. „Kraków, kwiecień 1939”.

Wystawa trafiła do naszego Muzeum dzięki uprzejmości pana doktora J. Plachy i pana doktora J. Rajlicha z Wojskowego Instytutu Historycznego z Pragi. Dzięki Ambasadzie Republiki Czeskiej w Warszawie wystawę będzie można oglądać do 05 grudnia 2019 roku.