Agrolotnictwo NATO 1949-2009 Projekt ekspozycji w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie 100-lecie Lotnictwa w Małopolsce Projekt renowacji samolotu WSK PZL AN-2 5705

XV Małopolski Piknik Lotniczy – podziękowania

25 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy w imieniu całego Zespołu Organizacyjnego na czele z Panem Dyrektorem Krzysztofem Radwanem bardzo serdecznie podziękować za Państwa liczny udział w XV Małopolskim Pikniku Lotniczym. To właśnie dla Państwa dorocznie organizujemy te jedne z największych w kraju pokazów lotniczych i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że cieszą się taką popularnością. Mamy nadzieję, że wszystko się Państwu podobało i bardzo zapraszamy serdecznie za rok na XVI Małopolski Piknik Lotniczy.

Równocześnie bardzo serdecznie przepraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa, którzy czują się poszkodowani faktem organizacji Małopolskich Pikników Lotniczych. Muzeum Lotnictwa Polskiego jest otwarte na dialog i prosimy o przesyłanie swoich uwag, jeżeli Państwa spokój i ład domowy został zakłócony.